Zavřít nabídku

Administrativně organizační podpora pro obchodní oddělení

Pokud máte zájem a rádi byste se zapojili do dynamického obchodního prostředí, máme pro vás pracovní příležitost!

Náplň práce:

  • administrativní činnost
  • příprava a kompletace nabídek
  • komunikace s dodavateli
  • asistence při sestavování rozpočtu

Požadujeme:

  • pečlivost
  • samostatnost
  • uživatelská znalost MS office
  • ideálně vzdělání v technickém nebo ekonomickém směru
  • schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • mladý přátelský kolektiv
  • dlouhodobá zajímavá práce
  • dobré platové ohodnocení
  • 2x ročně odměny
  • zázemí silné stabilní rodinné firmy

Jak se přihlásit:

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete životopis na m.pozar@hobst.cz

Přidejte se k nám!

Stavbyvedoucí dopravních staveb

Pokud máte zájem a rádi byste se zapojili do dynamického výrobního prostředí, máme pro vás pracovní příležitost!

  • řízení stavebních prací v oblasti dopravních staveb
  • koordinace a vedení výrobního týmu a dodávek subdodavatelů
  • příprava časového i finančního harmonogramu stavby, vedení stavebního deníku a dokumentace
  • tvorba a zodpovědnost za dodržování technologických postupů, bezpečnostních předpisů a příslušných norem
  • komunikace s investorem, TDI a projektantem
  • fakturace, předávání dílčích a celkových dokončených částí díla investorovi

Požadujeme:

  • SS/VŠ stavebního zaměření
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • znalost práce s PC (MS Office, AutoCAD)
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • autorizace výhodou
  • zkušenosti v realizaci staveb

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • práci v mladém přátelském pracovním kolektivu
  • služební vůz, mobilní telefon, notebook

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete životopis na d.cikhart@hobst.cz

Tak neváhejte a přidejte se k nám!